Щоб зберегти енергоефективність металопластикових вікон та зробити віконний отвір більш функціональним, конструкцію доповнюють відливами та підвіконнями. Дані вироби можуть виготовлятись самостійно з різних матеріалів, проте найбільш якісно виконують свої функції відливи та підвіконня виготовлені на сучасному обладнанні з міцних композитів. Саме такі пропонує «Ворота Захід» своїм клієнтам.

Внутрішні підвіконня

Основна функція підвіконня – надати додатковий робочий простір та приховати матеріал стіни і відкриті елементи металопрофілю.

При виготовленні підвіконь зазвичай використовують міцний та твердий пластик, сам ж виріб формується за технологією екструдованого пластикового профілю з порожнистими камерами. Камери слугують для зниження теплообміну вікна, роблять підвіконня легшим, зберігаючи при цьому його міцність.

Сучасні технології надають замовнику широкий вибір оздоблення та кольору виробу. Ми пропонуємо:

Одноколірні підвіконня

Глянцеві підвіконня

Декоровані підвіконня

з текстурою дерева чи мармуру (різних кольорів)

Використовувані матеріли роблять виріб стійким до хімічних речовин, ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур, що дозволяє використовувати його в приміщенні будь-якого типу.

Зовнішні відливи

Відлив установлюється з зовнішнього боку вікна і слугує для відведення води при наявності опадів. На відміну від підвіконня він виконує захисну функцію і підлягає впливу несприятливих погодних факторів, тому виготовляється з:

Зміцненого листового алюмінію

Листової сталі з додатковим антикорозійним покриттям

Якісний відлив не ржавіє і стійкий до ударів та інших типів механічних пошкоджень. Широка кольорова гама ж дозволить підібрати колір виробу, який ідеально доповнить фасад будинку та буде гармоніювати з віконним профілем.

Виготовлення відливів і підвіконь здійснюється за індивідуальними розмірами замовника. Консультанти «Ворота Захід» також допоможуть обрати колір та матеріал виробу, який відповідатиме умовам експлуатації. Додатково пропонуємо клієнту доставку та монтаж, заміну старих чи пошкоджених об’єктів.