Невід’ємним елементом конструкції сучасних металопластикових вікон є склопакет. Склопакет виготовляється з кількох (найчастіше 2-х або 3-х) листів скла, з’єднаних між собою пластиковою чи алюмінієвою рамкою. Всередині склопакету утворюється прошарок повітря, який зберігає тепло, чим більше таких прошарків – тим вище ступінь енергоефективності вікна.

Ми пропонуємо якісні склопакети, виготовлені з флоат-скла (скло найвищої якості, М1), та з застосуванням теплих пластикових з’єднань. Виробництво здійснюється з використанням сучасних німецьких технологій, що є гарантією якості пропонованих виробів.

Модифікації склопакету

Зовнішнє напилення «енергоефективне скло»

Спеціальне покриття скляних пластин склопакету, завдяки якому тепле повітря потрапляє в приміщення і затримується в ньому. Знижує коефіцієнт теплообміну.

ClimaGuard Solar

Особливий тип склопакету, який значно знижує ступінь нагрівання оселі влітку. Незамінна модифікація для сонячної сторони будинку або квартири, сприяє збереженню внутрішнього клімату приміщення.

Заповнення склопакета Аргоном

Цей інертний газ, густіший за повітря, що робить його менш теплопровідним , а Ваші вікна більш енергоефективними. Така модифікація проводиться раз на 5-10 років і дозволяє значно зекономити на зниженні тепловтрат.

Пластикова дистанція

Замінивши стандартну алюмінієву рамку між скляними пластинами на пластикову, ви збільшите коефіцієнт теплоопору вашого вікна до 20%.

Окрім продажу склопакетів «Ворота Захід» здійснює їх монтаж та сервісне обслуговування. Виготовлення здійснюється за індивідуальними розмірами замовника, додатково потрібно уточнити кількість камер профілю та модифікації склопакету. Купуйте якісне та заощаджуйте разом з нами!