Правильно підібрана фурнітура (несучий омего профіль , каретки , та інші аксесуари для механічного відсування брами ) та привід для відкатних воріт є елементами, що відповідають за комфорт і безпеку користувача. 

    Фурнітура і електропривід повинні ідеально підходити для розміру воріт, їх ваги, частоти і швидкості відкривання відкатних воріт.

    Дані ворота встановлені в приватному будинку. Замовник обрав ковану браму в класичному стилі шириною 4 м. Компанія «Ворота Захід» надала ковалям якісну фурнітуру польського виробництва , а саме омего профіль 80х80мм з товщиною стінки 5 мм , оцинковані каретки , наїзний ролик, наїзну консоль, верхні утримуючі ролики.

    Для комфортного користування клієнт замовив у нас автоматику. Вага воріт досить значна , то ж інженери підібрали італійську автоматику NICE Run 1800 , дооснастили її фотоелементами для безпечного користування (датчики , які реагують на перешкоду в проємі і зупиняють рух воріт). 

    Приводи для розсувних воріт RUN здатні керувати власною потужністю, пристосовуючи її до різних кліматичних умов – вони мають систему внутрішнього охолодження двигуна і датчик температури, який регулює потужність двигуна в залежності від існуючих погодних умов. 

    Вони оснащені рядом сучасних рішень, завдяки яким автоматизація навіть самих важких воріт не є проблемою. Додатковою їх перевагою є те, що величезна потужність прихована в приводі з малими розмірами і надзвичайно естетичним, сучасним зовнішнім виглядом.

About the author