Створення фірми «Ворота Захід». З чого все починалося?

Розглянувши десятки виробників гаражних воріт, та побувавши навіть на виробництвах декількох з них, наш вибір одноголосно і без сумнівів зупинився на Литовському виробнику – RYTERNA. Компанія RYTERNA є найбільшим виробником підйомно-секційних воріт в Європі. Вона виготовляє гаражні, в’їзні та промислові ворота в Україні з 2000 року. За 19 років литовський бренд розробив великий каталог цікавих пропозицій для своїх клієнтів та створив власну концепцію роботи. Якісні комплектуючі та фурнітура в секційних воротах Ryterna – це головна перевага, за яку їхню продукцію вважають надійною та витривалою; а також за відповідність європейським нормам – секційні ворота захищені від защемлення пальців, обриву тросів та падіння полотна.

Розглянувши усі особливості даного виробника та вивчивши іншу їхню продукцію (це вхідні двері, відкатні, розпашні, гаражні та промислові ворота, відкатні, розпашні в’їзні брами) ми командою вирушили у Київ, де знаходиться представництво «Рітерна – Україна». Побувши 2 дні на заводі та ознайомившись з широкою гамою кольорів, яку пропонує Рітерна, типом панелей для воріт, зовнішнім виглядом дверей та інших ексклюзивних продуктів, ми приступили до підписання контракту та формування остаточних домовленостей.

Після чого, ми отримали сертифікат що «Ворота Захід» – є офіційним представником ТОВ «РІТЕРНА-УА» з виробництва та встановлення секційних воріт з оригінальних комплектуючих JSC «RYTERNA» (Литва, м. Каунас).
Ryterna гарантує якість, якою ви можете пишатись і якою пишаємося ми. Замість того, щоб обирати серед продуктів невідомого походження – обирайте секційні ворота від виробника!

About the author