Вікна і двері – одні з найуразливіших елементів будинку, порівняно нестійкі до впливу погодних факторів та механічних пошкоджень, зокрема зламів. Відтак, для комфортного проживання та збереження майна важливо забезпечити захист та недоторканість даних зон. Ефективно впоратись із цим завданням зможуть алюмінієві ролети.

Переваги алюмінієвих ролетів

Ролети для вікон і дверей, виготовлені з алюмінієвих ламелей роликової прокатки і відрізняються компактними розмірами та невеликою вагою, що робить їх зручними у використанні. Алюміній – стійкий до іржі та погодних умов матеріал, а використання при виробництві сучасних технологій та різних типів прокатки (AR/37, AR/39, AR/41 та інших) гарантує міцність ролет та їх стійкість до будь-якого виду механічних пошкоджень.

Вертикальний підйом/опускання ламелей дозволяє зекономити простір та установлювати даний виріб у місцях, де не можливо використовувати традиційні дерев’яні чи металеві ставні. До інших переваг віконних ролет можна віднести:

  • Компактні розміри;
  • Зручні системи керування (без габаритних приводів);
  • Простота обслуговування;
  • Клімат-контроль приміщень;
  • Широку кольорову гамму;

Компанія «Ворота Захід» надає послуги з виготовлення алюмінієвих ролет за індивідуальними розмірами та вимогами замовника та пропонує велике різноманіття кольорів виробів, включаючи відтінки чорного, білого, синього, червоного та інших кольорів, а також текстури різних видів дерева.