Захист внутрішніх приміщень будинку від сонячних променів та чужих поглядів актуальний чи не з моменту появи вікон. Традиційно з цією метою використовувались тюлі, штори, а в останній час і жалюзі. Однак сучасний ринок може запропонувати більш зручні засоби – внутрішні віконні ролетки.

Внутрішні ролети – це конструкція з підйомного валу та спеціально обробленої тканини з потрібними властивостями. Спуск/підйом відбувається шляхом намотування тканини на вал, а для його керування може використовуватись кілька типів систем.

Види рулонних штор

Розрізняють 3 основних типи рулонних штор для вікон:

Відкриті

Відкриті – складаються з підйомного валика та цупкої тканини. Найпростіший і найбільш дешевий варіант, який, втім, якісно виконує основну функцію – захищає приміщення від сонячних променів.

Закриті

Закриті – відрізняються наявністю спеціального короба, в який захований механізм ролетки, та більш досконалою і чутливою системою спуску/підйому. Особливості конструкції підвищують термін експлуатації та функціональність виробу і дозволяють встановити його більш щільно до віконної рами. Їх вартість дещо вища за відкритий тип.

Комбіновані

Комбіновані – або ролетки системи день/ніч. Своєрідне поєднання технології ролетів та віконних жалюзі. При виготовленні використовуються смужки прозорої та непрозорої тканини, та більш складна система керування, що змінює їх розташування. Таким чином, в опущеному положенні власник має можливість регулювати кількість сонячного світла, що потрапляє в приміщення, змінюючи число та розташування прозорих ділянок. Порівняно висока вартість обумовлена складною технологією виробництва, однак, це найбільш функціональний тип ролеток.

Всі вироби виготовляються зі спеціальної цупкої, сонценепроникної, антистатичної та водовідштовхуючої тканини. Вона не втрачає кольору під палючими променями, довгий час не брудниться, а при необхідності легко чиститься.

«Ворота Захід» працює тільки з перевіреним виробником, який використовує при виробництві виключно безпечні тканини, та стійкі до корозії та пошкоджень металеві комплектуючі. А сучасні технології дозволяють запропонувати клієнтам широку гамму кольорів як тканинної, так і механічної частини конструкції.

Виготовлення здійснюється за індивідуальними розмірами та побажаннями замовника. Ми допоможемо підібрати ролетки, які ідеально впишуться в інтер’єр кімнати та стануть його доповненням!