Проблема забезпечення зручного в’їзду/виїзду гаражного приміщення актуальна для більшості автовласників. Не завжди розміри та розташування гаражу дозволяють установити стулчасті ворота, які вимагають багато простору для відчинення. В таких ситуаціях найкраще використовувати алюмінієві гаражні ролети, які одночасно виконуватимуть функцію в’їзних воріт та елементу захисту.

Особливості гаражних ролет

Завдяки алюмінієвим ламелям вага конструкції порівняно невелика, що, зважаючи на її розмір, значно спростило керування та дозволило обійтись без габаритних приводів, необхідних для підйому сталевих ролет. Застосування двошарових ламелей роликової катки (AR/377, AR/39, AR/41) та екструдованого профілю типу AER/42, AER/44, AER/55, AEG/56, EA/77, EV/77 забезпечують достатню міцність виробу, а отже і повну безпеку транспортного засобу.

Оскільки гаражні ролети замінюють собою ворота, а не просто прикривають їх, постала проблема енергоефективності. Для збереження внутрішньої температури в ламелях роликової катки передбачений внутрішній, теплоізоляційний шар та додаткові ізоляційні елементи.

Гаражні ролети мають і інші переваги перед стулчастими чи поворотними гаражними воротами:

  • Можливість установки в малогабаритних приміщеннях;
  • Підвищена енергоефективність;
  • Стійкість до погодніх умов;
  • Зручність експлуатації;
  • Компактність.

Замовляючи гаражні ролети у «Ворота Захід» Ви отримуєте професійну консультацію та можливість вказати індивідуальні розміри та колір (рубіновий, металік, чорний, білий, кремовий, синій, зелений, тощо) майбутнього виробу.