Компанія «Ворота Захід» допоможе вберегти ваш будинок чи підприємство від зламів та інших пошкоджень за допомогою сучасних захисних ролетних систем. Багатофункціональні ролети користуються попитом серед комерційних та приватних замовників і вигідно вирізняються ціною та високою якістю.

Різновиди захисних ролетних систем

Сучасні технології виробництва значно розширили кількість та типи ролетів і дозволили краще їх адаптувати для тих чи інших цілей. Основні різновиди захисних ролетів складають:

Виконують одночасно роль в’їзних воріт та захисної системи. Монтуються, як правило, в невеликих за площею гаражних приміщеннях, та не вимагають додаткового простору до відчинення. Вирізняються підвищеною енергоефективністю і міцністю.

Використовуються для зовнішнього захисту вікон та дверей приміщення від несприятливих погодних умов та пошкоджень. Цільні ламелі з алюмінію валикової прокатки та компактні розміри значно спрощують догляд за ролетами, а невелика вага розширює кількість систем керування спуском/підйомом.

На відміну від звичайних ролетів виготовляються з екструдованого алюмінієвого профілю з додатковими отворами. Така конструкція залишає видимим фасад позаду опущеної решітки, тому актуальна для вітрин та комерційних приміщень з зовнішньою рекламою. Завдяки армованому профілю виріб стійкий до зламів та механічних пошкоджень.

Переваги алюмінієвих ролетів

Ролети, виготовлені з алюмінію є найбільш поширеними та універсальними. Основними перевагами алюмінію є невелика вага, простота обробки та відносно невисока вартість. Використання ж сучасних технологій виробництва дозволило мінімізувати головний його недолік – низьку міцність. Захисні властивості забезпечуються за рахунок використання жорсткого екструдованого профілю AER/42, AER/44, AER/55, AEG/56, AEG84, EA/77, EV/77 або профілю валикової прокатки AR/377, AR/39, AR/41, AR/40, AR/55, ARH/40, ARH/55, додаткових посилюючих елементів конструкції, внутрішніх наповнювачів.

Алюмінієві ролети вигідно відрізняються від традиційних аналогів:

  • Системою вертикального підйому/спуску, що не вимагає додаткового простору;
  • Можливістю монтажу у невеликих та низьких приміщеннях;
  • Зручністю експлуатації та простотою догляду;
  • Стійкістю до погодних умов та механічних пошкоджень;
  • Широкою кольоровою гамою;
  • Адаптивними розмірами;

Окрім того, вони зручні в управлінні і не вимагають установки додаткових підйомних приводів, як до прикладу, сталеві ролети.

«Ворота Захід» здійснює реалізацію та установку всіх вищевказаних конструкцій, відтак допомагає захистити житлові, комерційні і гаражні приміщення. Індивідуальний підхід до кожного замовника та адаптивність ролет дозволяє підібрати виріб потрібного розміру та форми, який органічно доповнить фасад будови. А різноманіття кольорів (зелений, відтінки синього, сірий, білий, чорний, рубіновий, антрацит, текстури дерева, жовтий, бежевий, кремовий, блакитний і т.д.) задовольнить навіть найвибагливіший смак.