Завдяки високим техніко-експлуатаційним якостям, промислові секційні ворота застосовуються на різних об’єктах: автомийках, складах, автосалонах. А широкі можливості розмірної та колірної варіації дозволяють встановити їх практично на будь-якому підприємстві.

Найбільшим попитом користуються панелі з горизонтальними лініями, з малюнком «мікрохвиля» і з панорамними вікнами. Перший варіант найбільш універсальний – він підходить до будь-якого фасаду, органічно доповнюючи його дизайн. «Мікрохвиля» – дуже практичне та зручне оздоблення. Вона спроектована таким чином, щоб приховати пошкодження лакофарбового покриття, дрібні вм’ятини і подряпини, неминучі при активній експлуатації воріт. 

«Ворота Захід» також пропонує моделі з вбудованими віконечками та хвіртками (розмір та місце розташування визначається з урахуванням побажань замовника). При переміщенні робочого персоналу чи для їх взаємодії ворота не потрібно підіймати, це економить час та ресурс підйомних приводів. Хвіртки та віконечка дозволяють перетворити ворота в справжню стіну, яку при необхідності можна буде просто прибрати.

Особливим попитом у власників комерційних об’єктів, таких як автосервіси та автосалони, користуються повністю панорамні ворота, оскільки разом з основними функціями виконують роль своєрідної вітрини. При цьому ворота зберігають свої протиударні якості і надійно захищатимуть ваше майно.

Спуск/підйом воріт може здійснюватись за допомогою:

1. Автоматичної системи;
2. Механічного приводу;

Вибір механізму керування залежить від ваги та розмірів виробу, а також умов експлуатації. Так, при частих підйомах масивних секційних воріт механічний привід є незручним та зношується швидше ніж потужні автоматичні приводи, розраховані на роботу з великою вагою. Тип системи впливає і на швидкість підйому воріт.

Якісні панелі від «Ворота Захід»

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними та надійними виробниками. Клієнтам ми пропонуємо секційні ворота марки Ryterna, яких серед аналогічних виробів вирізняє:

• Надійність конструкції;
• Корозійна стійкість;
• Безпека експлуатації;
• Висока теплоізоляція;
• Зручність монтажу.

Компанія «Ворота Захід» займається реалізацією воріт, що виготовлені з двостінної секції зі сталі заповненої пінополіуретаном , товщиною 40мм. Завдяки цьому полотно стійке до ударів і несприятливих впливів навколишнього середовища. Для захисту панелі від корозії на неї наноситься цинкове покриття, а з лицьової сторони додатково застосовується фарба на основі поліуретану.

Всі ворота відповідають європейським та національним стандартам безпеки та якості. У їх конструкції використовуються спеціальні торсіонні пружини і роликові кронштейни – вони мінімізують ймовірність непередбачуваних ситуацій. На краях сендвіч-панелей встановлені гумові ущільнювачі, що забезпечують щільне прилягання всіх деталей механізму.

Обираючи компанію «Ворота Захід», ви обираєте якість та надійність. Ми пропонуємо широкий асортимент воріт, а також послуги по їх установці та сервісному обслуговуванні. Всі роботи виконують кваліфіковані спеціалісти з необхідним досвідом, які проходили навчання на підприємствах виробника.