Вам необхідно закрити проріз у виробничому промисловому приміщенні? Ми виготовляємо на замовлення підвісні промислові ворота, які задовольняють Ваші побажання.
Що таке підвісні промислові ворота?

Це ворота, полотно яких підвішене за допомогою роликових кареток до рейки, та кріпляться над проємом. Підвісні промислові ворота Рітерна, які Вам пропонує «Ворота Захід» допоможуть Вам закрити проєми як малих, так і великих розмірів.

З чого виробляються ворота? Підвісні секційні конструкції виробляються з комплектуючих із застосуванням рейки та роликових кареток. Полотно воротніх конструкцій виготовляється зі сендвіч-панелей Рітерна. В полотно цієї моделі воріт, як і в секційні конструкції за бажанням врізаються вікна. Даний тип воріт може відкриватися як в ручну , так і за допомогою електроприводу.

Сендвіч-панелі підвісних воріт

Полотно підвісних воріт виготовляється з сендвіч панелей сталь-пінополіуретан-сталь товщиною 40мм або 80мм. Полотно воріт може бути як в базових кольорах, так і пофарбовані по каталогу RAL в будь-який колір. Також, Ви можете обрати тип панелі ріб-вузька вагонка, мідріб- середня вагонка (відстань між горизонтальними полосами орієнтовно 250мм) та інші типи полотна , що є в асортименті Рітерни, а також обрати тиснення – полотно воріт може бути гладким , може мати тиснення з імітацією під зріз дерева чи штукатурку.

Направляюча для підвісних конструкцій виготовляється з оцинкованої сталі товщиною 2 мм.

Якщо Ви не бажаєте, по будь-якій причині використовувати замок в підвісних конструкціях, при закритому стані, тоді замість нього використовуються клямки. Вони також призначені для фіксації воріт.

Ручка в цій моделі воріт, існує як і будь-де, для зручності відкривання-закривання.
Амортизатор можна встановити двох видів: або гумовий, або пружинний, в залежності від маси полотна воріт.

Важливо зазначити, що підвісні промислові ворота, це дуже надійна конструкція, складова яких, теплоізоляційна сендвіч-панель, яка пересувається по профільованій сталевій рельсі і знаходиться в підвішеному стані, не торкаючись поверхні землі. Безпечний рух воріт в сторону гарантують направляючі та обмежуючий ролик.