Ангарні ворота – це габаритні рухомі конструкції, які призначені для закриття великих отворів у приміщеннях різного призначення. Всі ворота такого типу виготовляються виключно за індивідуальним проектом замовника.

У ангарних воріт практично немає обмежень в розмірній сітці. Розміри можуть доходити до понад 14 (м) в ширину і 15 (м) заввишки. Враховуючи габарити, вага готового виробу не рідко виражається не в сотнях кілограм, а в тонах.

Відповідно для управління такими воротами потрібні надпотужні електроприводи, що можуть зрушити стулки з місця.

Ангарні ворота бувають декількох видів:

Секційні відкатні ворота

Максимальні розміри – 30 (м) в ширину і 15 (м) заввишки. Посилені напрямні з системою роликів забезпечують плавну роботу. Ворота рухаються по-горизонталі, залишаючи стелю вільною для кранів та іншого промислового обладнання. Управління – виключно автоматичне. Допускається установка дверей та вікон.

Розпашні ангарні ворота

Цей тип воріт має міцну рамкову конструкцію і може бути заповнений сендвіч-панелями або іншим матеріалом. Допустима установка вбудованих дверей.

Відкатні телескопічні ангарні ворота

Найбільш великогабаритні – ширина до 100 (м) і висота 20 (м). Як правило використовуються для авіаційних ангарів та об’єктів, на яких застосовується великогабаритна техніка. Ширина виробу вимагає застосування кількох окремих панелей

«Ворота Захід» здійснює реалізацію ангарних воріт компанії RYTERNA, яка розробляє і виготовляє ворота спеціальних розмірів, призначених для авіаційних ангарів, гаражів великогабаритної будівельної та сільськогосподарської техніки, верфей, інших об’єктів. Для ангарних воріт застосовуються посилені конструкції, пружини і комплектуючі.

Кожне замовлення, виготовлення та установка ангарних воріт здійснюється індивідуально, тому компанія «Ворота Захід» максимально відповідально підходить до процесу монтажу даних виробів. Наше завдання – забезпечити бездоганну функціональність, безпеку використання і підтримку температурного режиму приміщення, тому установку здійснюють висококваліфіковані інженери та техніки, зі спеціальними знаннями та відповідним досвідом.