Існує кілька типів промислових воріт, які відрізняються конструкцією, метою використання та особливістю монтажу. Серед них:

Великі промислові та комерційні об’єкти, як, наприклад, склад, автосервіс або мийка, ангар або депо потребують оснащення промисловими воротами для можливості обслуговувати великогабаритну техніку. Вони виступають надійним захистом від злому, несанкціонованого проникнення на територію підприємства, а також впливу атмосферних явищ.

Промислові ворота – це механізми, які виконують більше одного процесу підйому – опускання за 1 годину і вирізняються великою площею панелей чи стулок. До речі, отвори залізничних і трамвайних депо і ангарних приміщень закривають системи з великою площею і вагою, тому на подібних об’єктах найчастіше встановлюють секційні конструкції з потужними торсійними пружинами і посиленими приводами підйому.

Промислові секційні ворота можуть керуватися механічно – за допомогою ланцюгового редуктора, або автоматично – за допомогою електропривода.

Для промислових секційних воріт , зазвичай, використовується вальний двигун – він відрізняється підвищеною потужністю і розрахований на 80 циклів підйому-опускання на добу.

Промислові системи мають особливу конструкцію. Вони складніші, ніж гаражні, не тільки через розміри, але і технічні вимоги, зумовлені умовами експлуатації. Для них характерна:

 • Міцність конструкції;
 • Герметичність у закритому положенні;
 • Швидкі темпи відкривання;
 • Підвищена термоізоляція, і вологостійкість.

Також, незважаючи на значну вагу механізму, такі конструкції приводяться в рух без додаткових зусиль та створюють мінімальний шум.

Компанія «Ворота Захід», здійснює реалізацію промислових воріт різних типів фірми «Ryterna».. Купуючи ворота у нас, Ви отримуєте:

 • Відмінну теплоізоляцію;
 • Запропоновані промислові ворота мають високі показники теплозбереження, які досягаються завдяки використанню сендвіч-панелей, заповнених поліуретаном високої щільності;
 • Безпеку в експлуатації.
  Вся продукція має сертифікати якості національного та міжнародного зразка та відповідає європейським вимогам безпеки і надійності;
 • Оперативну доставку.
  Ми відповідаємо за якість доставленої нашими працівниками продукції. Саме тому, кожен виріб проходить спеціальне пакування та доставляється цілком збереженим;
 • Якісний та професійний монтаж.
  Окрім продажу продукції, “Ворота Захід” пропонує послуги монтажу та обслуговування промислових воріт, які виконують наші кваліфіковані техніки та інженери.