Шлюз-тамбур – оптимальне рішення для сучасних виробництв, перед якими постає проблема найбільш економічного та безпечного відвантаження та прийому товарів. Це комплекс обладнання, призначеного для зручної і захищеної передачі сировини, напівфабрикатів і продукції між транспортним засобом і виробничим або торговим приміщенням.

Шлюз-тамбур є елементом перевантажувальної станції, яка включає в себе наступні блоки обладнання:

  1. Перевантажувальний міст (механічний, гідравлічний) з апареллю (висувною або відкидною) і платформами;
  2. Власне тамбур-шлюз;
  3. Під’їзні буфери;
  4. Герметизатор воріт;
  5. Замикаючий елемент воріт (не обов’язково).

Сама ж станція – це захищений дверима шлюз-тамбур, транспортний отвір, а також перекриття і бічні стінки, що забезпечують зручну передачу вантажів та захист від стороннього проникнення або виносу товару за межі приміщення цеху, складу або торгового центру. Проектування і обладнання перевантажувальних станцій також мінімізує ризик нещасних випадків чи травм працівників.

Ще одна його особливість – високий показник енергоефективності, що значно знижує витрати підприємства на опалення та клімат-контроль. Для посилення ефекту енергозбереження, а також у разі транспортування чутливих до температури вантажів камеру рекомендується обладнати дверима шлюз-тамбуру з теплоізоляцією. Це дозволить мінімізувати втрати тепла при виконанні робіт.

Компанія «Ворота Захід» займається реалізацією шлюз-тамбурів, безпека та надійність яких підтверджена європейськими сертифікатами якості. Окрім продажу, наші інженери і техніки здійснюють установку і сервісне обслуговування шлюз-тамбурів. Монтаж здійснюється з дотриманням вимог виробника, технічних норм та правил безпеки.