Перевантажувальні мости (також відомі, як вирівнювальні платформи) використовуються для вирівнювання перепадів по висоті між навантажувальними платформами і вантажівками, поданими на завантаження або розвантаження. Це дозволяє здійснювати безпосереднє переміщення товарів з/в вантажівку шляхом їх горизонтального пересування, що значно полегшує та пришвидшує роботу.

Міцна сталева конструкція з надміцною платформою здійснює компенсацію перепаду навіть при бічному нахилі вантажівки, який виникає при нерівномірному завантаженні. Гідравліка з двома циліндрами підйому і одним циліндром апарелі надійна навіть при великих навантаженнях, невибаглива в обслуговуванні і безпечна при експлуатації.

В залежності типу конструкції, перевантажувальні мости бувають:
З відкидною апареллю
З висувною апареллю

Ці різновиди призначені для різних умов експлуатації і їх вибір здійснюється в залежності від мети та побажань замовника.

Окрім того перевантажувальні мости оснащені автоматичними запірними вентилями аварійної зупинки на підйомних циліндрах. Вони миттєво зупиняють та попереджають пошкодження перевантажувального моста, які можуть виникнути якщо вантажна машина занадто рано від’їде від навантаженої платформи.

«Ворота Захід» пропонує якісні перевантажувальні мости від європейського виробника, які будуть надійно виконувати свої функції в різноманітних ситуаціях, та є повністю безпечними для працівників!