Герметизатори воріт допоможуть захистити вантаж від впливу несприятливих погодних умов та інших чинників, що зумовлюють його пошкодження або знищення. А при комплексному використанні з перевантажувальним мостом відпадає необхідність монтувати додаткові рампи або навіси для переміщення вантажу на транспортний засіб.

Найбільш важливі критерії даних виробів – якість та довговічність. Цупкі верхній і бічні тенти зі спеціальної тканини, змонтовані на оцинкованій рамі, створюють стабільну і міцну на розрив конструкцію. Деталі рами і тенти виготовлені з окремих елементів і легко монтуються за допомогою гвинтових з’єднань. Здійснити заміну пошкодженої частини за необхідності можна самостійно і без додаткових витрат.

Для особливих умов експлуатації та нестандартних ситуацій замовник може обрати надувний герметизатор воріт, чи герметизатор воріт з подушкою. Такі вироби відрізняються особливою конструкцією та призначені для більш вузького використання.

Компанія «Ворота Захід» пропонує клієнтам різноманітні види герметизаторів, якість яких підтверджена сертифікатами виробника. Герметизатори воріт, представлені в нашому каталозі – це надійна продукція з високоякісних матеріалів, виготовлена за сучасними технологіями виробництва.
Окрім продажу, ми здійснюємо монтаж і експлуатаційне обслуговування герметизаторів воріт. Завдяки тому, що в нас працюють досвідчені та професіональні техніки та інженери, монтаж вказаних конструкцій здійснюється максимально швидко та з дотриманням усіх вимог виробника.