Герметизатори воріт допоможуть захистити вантаж від впливу несприятливих погодних умов та інших чинників, що зумовлюють його пошкодження або знищення. А при комплексному використанні з перевантажувальним мостом відпадає необхідність монтувати додаткові рампи або навіси для переміщення вантажу на транспортний засіб.

Шлюз-тамбур – оптимальне рішення для сучасних виробництв, перед якими постає проблема найбільш економічного та безпечного відвантаження та прийому товарів. Це комплекс обладнання, призначеного для зручної і захищеної передачі сировини, напівфабрикатів і продукції між транспортним засобом і виробничим або торговим приміщенням.

Перевантажувальні мости (також відомі, як вирівнювальні платформи) використовуються для вирівнювання перепадів по висоті між навантажувальними платформами і вантажівками, поданими на завантаження або розвантаження. Це дозволяє здійснювати безпосереднє переміщення товарів з/в вантажівку шляхом їх горизонтального пересування, що значно полегшує та пришвидшує роботу.