Маркізи: як вони працюють та як вибрати правильний тип

Маркізи: як вони працюють та як вибрати правильний тип для вашого будинку Маркізи – це зручний та ефективний спосіб захистити вікна та терасу від сонця, дощу та інших погодних умов. Вони можуть додати до вашого будинку стиль та красу, а також зменшити споживання електроенергії, що використовується для охолодження будинку. У цій статті ми розглянемо, як…

Докладніше

Як правильно доглядати за воротами та автоматикою

Як правильно доглядати за воротами та автоматикою: поради та рекомендіції. Автоматичні ворота забезпечують зручність та безпеку входу на територію вашого будинку або офісу. Однак, як і будь-яка техніка, автоматика воріт потребує правильного догляду та обслуговування. У цій статті ми розглянемо, як правильно доглядати за автоматикою воріт, надаючи корисні поради та рекомендації.   Регулярно очищуйте ворота…

Докладніше

Відкатні ворота в приватний будинок

Правильно підібрана фурнітура (несучий омего профіль , каретки , та інші аксесуари для механічного відсування брами ) та привід для відкатних воріт є елементами, що відповідають за комфорт і безпеку користувача.

Докладніше

Лео Кераміка

Для компанії Лео Кераміка оптимальним рішенням стали ворота преміум класу литовського виробництва Рітерна (Ryterna) з підвищеним типом монтажу , в кольорі Ral 1015 (слонова кістка), в панелі rib (вузька вагонка) з ланцюговим редуктором для механічного керування воротами.

Докладніше

Створення компанії

Ми отримали сертифікат що «Ворота Захід» – є офіційним представником ТОВ «РІТЕРНА-УА» з виробництва та встановлення секційних воріт з оригінальних комплектуючих JSC «RYTERNA»

Докладніше

ІСТ-Захід

Фахівці компанії виїхавши на місце запропонували оптимальний варіант обладнання, а саме чотирьохметровий шлагбаум італійського виробництва Nice, модель WideM, який додатково оснастили приймачем – котрий забезпечує комфортне керування за допомогою пульта дистанційного керування…

Докладніше

Агродерев

При будівництві нових виробничих приміщень ТОВ «Агродерев» стикнулися з нелегким вибором секційних воріт: ринок доволі сильно насичений пропозиціями від різних виробників.

Докладніше

Greinplast

Горді Вам представити нашого нового клієнта – відомий бренд GREINPLAST!
GREINPLAST знають і цінують на польському та українському ринку ще з 1997 року. Компанія ТОВ «Greinplast» працює виключно на основі польського капіталу і безперестанно динамічно розвивається.

Докладніше