Пергольні системи (перголи) – один з різновидів сонцезахисних навісів, функціональна і стильна конструкція для дачі, приватного будинку, літнього кафе. Вироби широко використовуються на міських терасах, ротондах, патіо, а також в заміських будинках.

Пергольні навіси захищають терасу від палючого сонця, а також від дощу і вітру. Такі маркізи можуть стати доповненням до фасаду будинку і при цьому дозволяють покрити велику площу при відносно низьких фінансових затратах. А за рахунок естетичного дизайну та зовнішнього вигляду можуть використовуватися в якості носіїв зовнішньої реклами, що викликає особливий попит у комерційних замовників – власників ресторанів, кафе, тощо.

Особливості і функціональні можливості конструкції

В основі перголу лежить конструкція П-подібної форми. Маркіза складається з двох основних елементів – каркасу і тенту, які кріпляться на окрему або пристінну раму та мають додаткові точки опори в нижній частині конструкції (колони). Така будова дозволяє системі витримувати сильні пориви вітру та опади.

Щодо системи керування спуском/підйомом – пергольні маркізи можуть регулюватись за допомогою ручного механізму складання або електроприводу. Перголи додатково комплектують вітровими, дощовими і сонячними датчиками.

Основні переваги даного різновиду маркізів перед іншими сонцезахисними системами:

  • Жорсткість конструкції – перголи здатні витримувати сильні пориви вітру (до 90 км/год.) і захищати від дощу.
  • Можливість покриття великих площ при невеликих витратах. Особливості будови дозволяють виготовляти конструкції площею до 70 м2.
  • Підвищений термін експлуатації – тент маркіза, виготовлений з полівінілу зі спеціальним напиленням, тому не вигорає під дією сонячних променів, легко відштовхує бруд і воду. Каркас, виконаний із сталі з алюмінієвим покриттям, який протистоїть впливу зовнішніх факторів та стійкий до механічних пошкоджень.
  • Швидкість монтажу – перголи не вимагають складного монтажу, зазвичай, це моноконструкція або каркас, що монтується на стіні будинку (в такому випадку потрібні додаткові точки опори).

Компанія «Ворота Захід» займається виготовленням та монтажем пергольних систем. Ми пропонуємо клієнтам широкий вибір пергольних систем, різних розмірів та кольорів з урахуванням вимог замовника. При виготовленні та монтажі використовуються сучасні технології та якісні матеріали. З нами Вам не страшний ні дощ, ні палючі промені сонця