В літній період одним з найбільш затишних місць для відпочинку в приватних будинках, закладах громадського харчування і навіть багатьох квартирах стає літня тераса. В тім, без надійного захисту від палючого сонця, літніх дощів та вітру проводити час на відкритому повітрі не вельми приємно. Забезпечити такий захист та додати затишку Вашій терасі допоможуть маркізи різних типів та функціонального призначення.

Різновиди навісних конструкцій

Маркізи умовно можна поділити на кілька категорій, які відрізняються за будовою, функціональним призначенням та особливостями виготовлення. «Ворота Захід» пропонує:

Виготовляються зі сталевих трубок з алюмінієвим покриттям та полівінілових пластин і встановлюються окремо, або монтуються до стіни будинку. За рахунок посиленої конструкції вироби можуть витримувати сильні пориви вітру і опади, а також покривати площу до 70 м2. Користуються попитом як серед власників приватних і міських будинків, так і у підприємців (монтуються в кафе, ресторанах, тощо).

Призначені для укриття від сонця та опадів відкритих літніх терас на приватних ділянках та при різноманітних закладах. Відрізняються невеликою вагою, але за рахунок використання спеціальної пило – та водовідштовхуючої тканини підвищеної міцності довго не забруднюються та здатні витримати навіть літній дощ.

Сюди відносяться касетні, висувні, віконні та корзинні маркізи, які часто можна зустріти на фасадах закладів та приватних будинків. Як правило, це невеликі конструкції зі спеціальної цупкої тканини та каркасу з системою складання різних типів. Так, висувні дозволяють прибирати тканинну частину без демонтажу конструкції, а корзинні підіймати та опускати захисну «напівсферу» над вікном чи дверима.

Переваги маркізів

Вказані вище навісні конструкції мають ряд переваг перед фіксованими перекриттями, зокрема:

  • Короткі терміни виготовлення та монтажу;
  • Можливість зняти конструкцію в холодний період року;
  • Зручна система керування спуском/підйомом;
  • Покривають великі площі при мінімальних витратах;
  • Широка гама кольорів та матеріалів;
  • Стійкість до вітру, дощу та забруднення;
  • Можливість автоматизації.

Додатково маркізи можуть комплектуватись електричною системою спуску/підйому, а також сонце-, опадо- та вітрозахисними датчиками, які дозволять продовжити термін експлуатації конструкції та підвищити зручність її використання.

«Ворота Захід» забезпечує виготовлення, транспортування та установку маркіз будь-якого типу. Професійні консультанти допоможуть Вам обрати розмір, колір та форму конструкції, яка ідеально впишеться в екстер’єр Вашого будинку чи закладу. Ми пропонуємо кілька різновидів маркізів з великою кількістю відтінків, можливістю вибору матеріалу та поліпшеним функціоналом конструкції. Звертайтесь і забезпечте собі затишок і комфорт на все літо!