Лео Кераміка – це мережа магазинів з кращим асортиментом якісних оздоблювальних матеріалів (керамічна плитка, сантехніка, двері, ламінат, паркетна дошка, шпалери і.т.п.) для ремонту. Відповідно , з таким широким асортиментом продукції необхідно чимало складських приміщень для якісного зберігання товару. Важливим є також стабільний температурний режим , який окрім теплоопорності стін забезпечується і «теплими» воротами.

Також при таких об`ємах продажів для безперебійної роботи компанії важливим є надійна робота воріт , яка не стане причиною затримки відгрузки товару клієнтам. На надійну роботу воріт впливають 2 фактори , а саме : якість воріт і якість та швидкість обслуговування компанії, яка монтує ці ворота , адже ситуації виникають різні. Саме тому компанія Лео Кераміка обрала Ворота Захід для співпраці , адже Ворота Захід є надійним партнером , який ніколи не підводить своїх клієнтів, про що свідчить репутація компанії.

Для компанії Лео Кераміка оптимальним рішенням стали ворота преміум класу литовського виробництва Рітерна (Ryterna) з підвищеним типом монтажу , в кольорі Ral 1015 (слонова кістка), в панелі rib (вузька вагонка) з ланцюговим редуктором для механічного керування воротами.

Дані ворота гармонійно вписалися в екстер’єр , відчутно знизили тепловтрати в приміщенні . Клієнт задоволений – ми щасливі!

About the author