«ІСТ-Захід» – міжнародна транспортно-експедиторська компанія, яка працює на логістичному ринку України з 2000 року і на сьогодні є одним з лідерів у цій галузі.

Коли виникла потреба в обмеженні проїзду на територію – компанія «ІСТ-Захід» обрала «Ворота Захід» і не помилилася! Фахівці компанії виїхавши на місце запропонували оптимальний варіант обладнання, а саме чотирьохметровий шлагбаум італійського виробництва Nice, модель WideM, який додатково оснастили приймачем – котрий забезпечує комфортне керування за допомогою пульта дистанційного керування, фотоелементами –обладнання, що відповідає за безпеку користування, а саме зупиняє рух стріли, якщо в проємі проїзду є перешкода, та сигнальною лампою – яка виконує роль інформування подаючи світловий сигнал про початок руху стріли. Інженери «Ворота Захід» професійновиконалали монтаж та пусконалагодження , надали гарантійний талон терміном на 3 роки , та склали договір про технічне обслуговування протягом всього часу експлуатації шлагбаума.

Звернутись до «Ворота Захід» за воротами, автоматикою, вікнами, ролетами, маркізами чи шлагбаумами – завжди чудова ідея і бездоганний результат!

About the author