Що таке гаражні розпашні ворота Ryterna сьогодні? В наші країні, як і будь-де, всі прагнуть мати прості й водночас надійні ворота, на які любо глянути. Компанія «Ворота Захід» готова Вам запропонувати ворота, які задовільнять Ваші побажання надійності та простоти, та водночас естетичності.

Ворота легкі в застосуванні, добре зберігають тепло, не вимагають додаткового сервісу і гарні на вигляд. Розпашні ворота Ryterna – це якісний товар, який не має заводських аналогів!

Вам необхідно купити розпашні ворота, якщо:

  1. Ви не хочете встановлювати секційні ворота, або не маєте такої можливості, із-за маленьких пристінок або довжини гаража;
  2. Ви не маєте бажання змінювати свої звички. Ви за звичні і прості речі? Тоді розпашні ворота Ryterna – це вдалий вибір, який перевершить Ваші очікування. Якість виконання,зовнішній вигляд, теплоізоляція – нічим не поступаються сучасним секційним воротам.

Основні переваги розпашних воріт від «Ворота Захід» виробництва Ryterna

  • Вся комплектація до воріт поставляється разом з конструкцією;
  • Рама для воріт розробляється з оцинкованої сталі, та з легкістю пофарбовується в тон воріт;
  • Стулки й рами виготовляються надзвичайно якісно і точно, завдяки чому монтаж розпашних воріт – простий та швидкий;
  • Добру герметизацію отвору утворюють ущільнювачі, які розташовані по всьому периметру воріт і між стулками;
  • Довгий термін експлуатації без поломок та ремонту забезпечує високоякісна фурнітура розпашних конструкцій від Ryterna.

Розпашні ворота від Ryterna: комплектація, дизайн

Розпашні ворота Рітерна , які пропонує “Ворота Захід” можуть бути пофарбовані в будь-який колір , бути виконані в любому дизайні з декоративними вставками, в колір конструкції можна обрати вікна, панорамні секції, вентиляційні решітки. Саме завдячуючи цьому, ворота це вже не похмура залізна конструкція, а приваблива частина дизайну, яка підкреслює вишуканий смак свого господаря.

Варіанти установки й інші елементи

Розпашні гаражні ворота Ryterna можна встановити як “на отвір” так і “в отвір”. Одна зі стулок, за Вашим вибором, фіксується за допомогою іспанського замку, а друга може відкриватися самостійно і використовуватися як хвіртка.

Замовляйте розпашні ворота в “Ворота Захід” – це гармонійне поєднання ціни та якості. Якщо у Вас залишились питання, будь ласка, зателефонуйте нам 067-200-88-22 і наші менеджери нададуть Вам відповіді на Ваші запитання, відносно нашої продукції.