Гаражні конструкції від Ryterna: «Ворота Захід»

Компанія «Ворота Захід» радить Вам три варіанти рішень для автоматичних чи механічних гаражних конструкцій:

Що може бути надійніше і практичніше ніж автоматичні гаражні конструкції? Так, саме вони виконають всі Ваші вимоги, ще до того, як ви їх вимовите в голос. Хочете закрити приміщення від сторонніх очей – будь ласка, може бажаєте відкрити виїзд для автомобіля – без проблем. Можливо Вам просто потрібно забезпечити прохід для пішохода – не питання! І це лише базові функції, які автоматичні гаражні ворота виконують щодня.

Часто питають про універсальну модель воріт, але її просто не має, тому, що хтось полюбляє розпашну класику, комусь до вподоби секційний варіант воріт, а в деяких випадках найкраще підійде від`їзна конструкція . Все залежить від Ваших потреб , просто прислухайтесь до себе. Так, моделі воріт від Ryterna, допоможуть Вам поглянути на свій гараж під новим кутом. Тепер гараж може бути втіленням дизайнерських переваг, а не тільки звичним функціональним приміщенням.

Тепер по черзі: почнемо з секційних гаражних воріт – вони ідеально підходять для вас, якщо Ви хочете зекономити простір в приміщенні, та перед ним. Саме за рахунок того, що ворота відчиняються вертикально вгору, заїжджаючи під стелю по направляючих за допомогою пружин балансування, Вам це вдасться. Більше читайте в нашому розділі: «Гаражні секційні ворота».

Гаражні відкатні ворота – основна перевага цієї конструкції у відсутності балансувальних пружин. Завдяки цьому відкатні секційні ворота характеризуються тривалим терміном служби і простим технічним обслуговуванням, так як пружини – це конструктивний елемент, який вимагає особливої уваги і часто служить причиною простою в роботі воріт. 

А високі антикорозійні властивості деталей, з яких виготовлені ворота, гарантують довговічність виробу. Більше інформації про це конструкційне рішення Ви знайдете в розділі: «Гаражні відкатні ворота».

Гаражні розпашні конструкції-це вдале поєднання простоти і надійності розпашних воріт, до яких так звикли в нашій країні, і привабливого зовнішнього вигляду. Такі ворота добре зберігають тепло, зручні в експлуатації, не вимагають обслуговування і мають привабливий вигляд.. Більше про «Розпашні гаражні ворота» читайте в нашому розділі.

Поспішаємо зазначити, що полотно воріт можна доповнити малюнками, прозорими вставками, отворами для домашніх улюбленців, та іншими елементами. Поруч з воротами, Ви завжди можете встановити гаражні двері, які будуть повторювати колір, фактуру і малюнок воріт.

Бажаєте мати закінчене рішення? Тоді зверніть увагу на ворота з гаражною хвірткою, це гарна спроба поєднати доступ і для пішоходів і для автотранспорту в одній конструкції.