IMG_7588

Компанія «Ворота Захід» втілить усі Ваші задуми в життя!
Про нашу кваліфікованість свідчить досвід у найрізноманітніших роботах. Відтепер, ми будемо постійно представляти Вашій увазі наші нові проекти.

Горді Вам представити нашого нового клієнта – відомий бренд GREINPLAST!

GREINPLAST знають і цінують на польському та українському ринку ще з 1997 року. Компанія ТОВ «Greinplast» працює виключно на основі польського капіталу і безперестанно динамічно розвивається. Саме тому при розширенні своїх виробничих приміщень Компанія ТОВ «Greinplast» зупинила свій вибір на Литовському виробнику Ryterna. Адже Ryterna – це сертифіковані секційні ворота преміум класу для побутового та промислового використання з широким спектром можливостей таких як: додаткові хвіртки, віконечка, захист від корозії для приміщень з підвищеною вологістю та багато інших можливостей.

Компанія ТОВ «Greinplast» обрала промислові воротаRyterna в корпоративному кольорі RAL 6005 (зелені) виготовлені з панелі типу Rib, оснащені електроприводами для зручного та швидкого користування. Ворота оснащені хвірткою для проходу людей. Для економії простору всередині приміщення при виробництві даних воріт застосовували підвищений тип монтажу.На відміну від стандартного типу,у підвищеному типі монтажунаправляюча заламується під кутом 90 градусів не на висоті проєму, а йде вертикально під стелю, і тільки там заламується. Цей тип монтажу підходить для проємів з високою перемичкою (відстань від проєму до стелі) – понад 800 мм.

About the author