Власники приватних будинків часто зацікавлені в захисті своєї ділянки від проникнення з боку сторонніх людей, або тварин. З цією метою використовують різні типи парканів. Правильно підібрана огорожа стане не просто засобом захисту, але і доповненням ландшафту ділянки та фасаду будинку.Часто паркан відіграє і роль декоративного елементу.

Щоб правильно вибрати тип огорожі для своєї присадибної ділянки, необхідно врахувати головні критерії. Паркан повинен:

  1. Гарантувати безпеку майна;
  2. Гармонійно вписуватись в ландшафтний дизайн та екстер’єр ділянки;
  3. Чітко відділяти її від іншої ділянки чи території;

Види огорож

Сучасні технології виробництва створюють широке різноманіття огорож, які відрізняються за своїми функціями, конструкцією, матеріалом виготовлення та зовнішнім виглядом. Компанія «Ворота Захід» пропонує металеві каркасні ворота наступних типів:

Профнастил
Євроштахетник
Металосайдинг
Панелі секційні
Ранчо
Жалюзі
Горизонт
Брус

Для обшивки використовуються міцні високоякісні сталеві листи, товщиною 0, 45 мм. Вони стійкі до корозії, погодних умов, механічних пошкоджень та зламів і зберігають при цьому легкість конструкції.

Окрім готових парканів «Ворота Захід» реалізує каркасні конструкції за індивідуальними розмірами замовника для їх подальшої самостійної обшивки. Ми виробляємо каркаси з міцної сталі, яка стійка до корозії та механічних пошкоджень.

Чому варто купувати саме у нас?

Замовлення приймаються з урахуванням розмірів, вказаних клієнтом та після здійснення замірів. Ми не обмежуємо замовника стандартними моделями та здійснюємо виготовлення за індивідуальними побажанням.

Щоб огорожа гармонічно вписалась в ландшафт та загальний екстер’єр ділянки, ми пропонуємо широку кольорову гаму, можливість оздобити виріб різними текстурами дерева та закриті чи напівзакриті типи конструкції.

Оформляючи замовлення Ви можете замовити послугу по доставці та установці виробу і зекономити свій час та сили, оскільки самостійний монтаж без технічних засобів та навичок здійснити вкрай важко. Захистіть свій будинок з «Ворота Захід»!