Ворота та паркан – це перше, що привертає увагу оточуючих. Огорожі та ворота використовують не тільки для охорони присадибної ділянки, а також як межу і для доповнення ландшафтного дизайну.

До вибору як воріт, так і огорожі потрібно віднестись з повною серйозністю, адже вони мають стати вашим гарантом безпеки та комфорту. Вибираючи ворота та огорожі, перш за все, необхідно орієнтуватись на свої потреби.

Компанія «Ворота Захід» прискіпливо вибирає товар в онлайн-каталогах, адже перш за все – хвилюється за безпеку та комфорт своїх клієнтів. В нашому асортименті ви зможете знайти такі типи металевих огорож:

Профнастил
Євроштахетник
Металосайдинг
Панелі секційні
Ранчо
Жалюзі
Горизонт
Брус

Огорожу обов’язково необхідно доповнити в’їздними воротами, які також бувають декількох типів, та хвіртками. В’їздні ворота монтуються в залежності від розміру площі присадибної ділянки та вподобань клієнта. Якщо Ви бажаєте зекономити простір, то можете придбати відкатні брами, які стали досить популярними серед українців останнім часом, адже вони безпечні, легкі в керуванні та значно економлять простір.

А для тих, хто любить класику, компанія «Ворота Захід» пропонує розпашні брами. Для того, щоб ваша брама гармонійно виглядала з огорожою, можна використати однаковий тип конструкції.

Компанія «Ворота Захід» піклується про своїх клієнтів, тому для економії вашого часу, пропонує вам замовити огорожу та відповідну браму до неї. А для вашої зручності, ми не тільки реалізовуємо товар, а ще оперативно доставляємо його та надаємо послуги по монтажу конструкцій.
«Ворота Захід» економить Ваш час та гроші!