Вам набрид небажаний проїзд автомобілів по території? Якщо Ви не хочете, або не має сенсу ставити ворота, але при цьому бажаєте мати безпеку на певній території? Тоді електромеханічний шлагбаум – вдалий вибір для Вас. Ці шлагбауми завоювали популярність по всьому світу. Їх застосовують, як на територіях офісів, так і на територіях комплексів приватних житлових будинків, на стоянках.

Головне, на що Ви повинні звернути увагу – тумба (стійка), в якій міститься електродвигун. Обравши шлагбаум від Nice, ви купуєте якість, яка завоювала довіру у всьому світі, адже Nice – це надійна фірма, яка популярна в розвинутих країнах . Nice – це  не просто якість, це справжня висока італійська якість!

Бажаєте купити шлагбаум, при цьому не переплачувати та отримати гарантію і всю потрібну Вам інформацію, про майбутній товар? Ми з радістю проконсультуємо Вас і надамо всю інформацію про ту модель шлагбауму, яка потрібна саме Вам .

Купивши шлагбаум в компанії «Ворота Захід» ви отримаєте:
  1. Високоякісний продукт від європейського, провіреного роками , виробника Nice;
  2. Поради фахівця при виборі та купівлі тої чи іншої моделі;
  3. Гарантію та сервісне обслуговування.
Найбільш популярні моделі шлагбаумів від Nice
1. Модель Nice S-Bar (для проїзду 4 м)
Nice S-Bar
2. Модель Nice WideL (для проїзду 6 м)
Nice WideL

У всіх комплектах є: стійка шлагбауму та панель керування, пульт управління, світловідбивні наклейки для стріли; приймач, анкерна закладна пластина.

Продукція від Nice відома своїми інноваціями та міцністю. Nice конкурентноспроможна завдяки постійному вдосконаленню свого виробництва, та повному контролю  якості. Обираючи продукцію Nice, Ви одержуєте італійську добротність, вишуканий дизайн і надійність.