Купуйте автоматику для розпашних воріт від фірми Nice
Nice Wingo 4000
Nice HY 7005
Nice TOONA 4
Nice HS
надшвидкі двигуни, які не мають рівних

У всіх комплектах є: два привода, плата керування в коробі, фотоелементи, пульт, приймач.

Бажаєте комфорту та надійності, Вас приваблюють високі технології? Тоді автоматика для розпашних воріт, це те що Вам потрібно! Автоматика відзначить ваш статус, та підвищить комфорт. Практичність – одна з головних функцій автоматики. Адже Вам більше не потрібно буде виходити з авто, для того, щоб відчинити чи зачинити ворота. Погодьтеся, в дощ, або в сильну спеку, чи в лютий мороз, в автомобілі особливо затишно і зовсім не хочеться виходити з автомобіля, щоб відкрити браму. Якщо Ви придбаєте автоматику у “Ворота Захід” – Вам достатньо буде  натиснути  кнопку й електричний привід сам зачинить чи відчинить  ворота.

Приводи для розпашних воріт бувають різних видів:
  • Приводи лінійного типу;
  • Важільні приводи;
  • Приводи підземного типу.

Великою популярністю користуються приводи лінійного типу, не тільки тому, що при зникненні електрики їх можна відімкнути вручну, але ще і тому, що вони прості в монтажі, та помірні в ціні, та ще й при цьому якісні й надійні.

Важільні приводи – зазвичай монтуються на готові, обкладені каменем стовпці, або у випадках коли з стовпців не виведені закладні для монтажу автоматики. “Ворота Захід” монтує даний тип автоматики за допомогою професійних хімічних анкерів, які витримують до 2т ваги. Вони недорогі, і в той же самий час надійні.

Приводи підземного типу –особливо популярна модель у Європі –  це ті приводи, які розташовані під землею, завдяки чому ніяк не зіпсують Ваш фасад. Ціна відповідає якості, надійності, а головне довговічності механізму. Він складний в установці та не дешевий, але кінцевий результат цього вартий.

Перш ніж приступити до покупки автоматики для розпашних воріт, Вам необхідно проконсультуватися з фахівцями. Дзвоніть нам – ми надамо професійну консультацію про той, чи інший пристрій  більш детально. Також, при потребі наш фахівець виїде до Вас на об’єкт та проконсультує Вас на місці.