Сьогодні такі ворота додають престижності та сучасності їх власнику. Це саме та автоматика, яка працює довгі роки й напрочуд стабільно, забезпечуючи Ваше житло надійною безпекою. Ці системи керуються завдяки пульту чи смарфону, і ніхто крім власника пульта не зможе проникнути на Вашу приватну територію.

Чому сьогодні відкатні системи користуються такою популярністю? Певно, що кожен хоче створити будинок своєї мрії – саме тому прибігає до сучасних технологій, тому що це надзвичайно зручно. Але чому саме Nice, спитаєте Ви? Тому що це надійно, практично та естетично. Nice має багато потрібних, та корисних функцій, котрі дозволять Вам використовувати ворота з максимальною зручністю. Італійська якість визнана в багатьох країнах світу – саме це є фактом того, що автоматика від Nice по справжньому надійна.

Бажаєте комфорту та надійності, Вас приваблюють високі технології? Тоді автоматика для розпашних воріт, це те що Вам потрібно! Автоматика відзначить ваш статус, та підвищить комфорт. Практичність – одна з головних функцій, автоматики. Адже Вам більше не потрібно буде виходити з авто, для того, щоб відчинити чи зачинити ворота. Погодьтеся, в дощ, або в сильну спеку, чи в лютий мороз, в автомобілі особливо затишно і зовсім не хочеться виходити з автомобіля, щоб відкрити браму. Якщо Ви придбаєте автоматику у “Ворота Захід” – Вам достатньо буде натиснути кнопку й електричний привід сам зачинить чи відчинить ворота.

Вам набрид небажаний проїзд автомобілів по території? Якщо Ви не хочете, або не має сенсу ставити ворота, але при цьому бажаєте мати безпеку на певній території? Тоді електромеханічний шлагбаум – вдалий вибір для Вас. Ці шлагбауми завоювали популярність по всьому світу. Їх застосовують, як на територіях офісів, так і на територіях комплексів приватних житлових будинків, на стоянках.

Перевантажувальні мости (також відомі, як вирівнювальні платформи) використовуються для вирівнювання перепадів по висоті між навантажувальними платформами і вантажівками, поданими на завантаження або розвантаження. Це дозволяє здійснювати безпосереднє переміщення товарів з/в вантажівку шляхом їх горизонтального пересування, що значно полегшує та пришвидшує роботу.