IMG_7580-2
IMG_7581-2

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агродерев» створене в 1995 році в місті Рава Руська Львівської області. ТзОВ «Агродерев» – компанія в стані беззупинного розвитку і удосконалення. За відносно недовгу історію свого існування компанія працювала в найрізноманітніших напрямках деревообробки: виготовлення меблів, вагонок, дерев’яного погонажу, підлогової дошки, паливних брикетів.

При будівництві нових виробничих приміщень ТОВ «Агродерев» стикнулися з нелегким вибором секційних воріт: ринок доволі сильно насичений пропозиціями від різних виробників. Зваживши усі нюанси, фахівці з відділу технічного забезпечення «Агродерев» зупинили свій вибір на компанії «Ворота Захід» врахувавши великий досвід роботи працівників Ворота Захід у сфері воріт та автоматики, репутацію даної компанії, яка зарекомендувала себе як надійний партнер у співпраці з іншими клієнтами, гарантію, яка є невід`ємною при купівлі товару у Ворота Захід, надання послуг з технічного обслуговування та наявність необхідних запчастин при виникненні непередбачуваних поломок. Фахівці «Ворота Захід» провели заміри на об’єкті, надали фахову консультацію стосовно додаткових опцій, допомогли обрати оптимальне рішення.

Ворота Захід встановили секційні промислові ворота відомого європейського виробника Ryternaв кольорі «Золотий Дуб», який підкреслив фірмовий стиль компанії «Агродерев». Ворота виконані у вузькій вагонці, з ланцюговим редуктором, за допомогою якого можна керувати воротами механічно. Додатково, для зручності, ворота дооснастили хвірткою для проходу людей – це зменшує тепловтрати взимку і продовжує безперебійний термін експлуатації воріт у випадку, коли поруч немає дверей для проходу людей. Рама хвіртки пофарбована у колір воріт, що робить зовнішній вигляд більш завершеним.

About the author