При зведенні та облаштуванні будинку не обійтись без вікон, дверей, воріт, та засобів їх захисту від погодних умов та механічних пошкоджень. Безперечно, ринок переповнений виробниками даної продукції, проте співпрацювати одночасно з 3-5 компаніями проблемно, зручніше звернутись до єдиного постачальника різних типів виробів.

«Ворота Захід» забезпечує проектування, виготовлення та установку віконних, вхідних та захисних систем житлових будинків та комерційних будівель. Щоб якісно та швидко виконувати ваші побажання ми зібрали команду досвідчених спеціалістів – консультантів, логістів, монтажників та інженерів.

Працівники ознайомлені з усіма етапами роботи, починаючи з прийому замовлення і закінчуючи сервісним обслуговуванням встановленої конструкції. Технічні майстри та інженери неодноразово проходили стажування на заводах виробників, з якими ми співпрацюємо. Це дозволяє гарантувати:

Якість виконаних робіт;

Робочий стан всіх виробів;

Своєчасне виконання замовлень;

Професійний підхід до клієнта;

Якість у всьому: обслуговуванні, виробах, та виконаній роботі – характерна риса компанії «Ворота Захід».

Надійно закриємо всі проєми вашого будинку!

«Ворота Захід»пропонує клієнтам цілий ряд виробів, що допоможуть облаштувати та захистити будівлю. Зокрема:

Щоб забезпечити Вам найвищу якість, ми співпрацюємо тільки з відомими виробниками, з перевіреною на практиці репутацією, в Україні та поза її межами.

До їх переліку входить:

Вказані компанії працюють в різних сферах, а якість їх виробів та досвід роботи не залишає сумніву в їх кваліфікації.

Виготовлення всього асортименту продукції відбувається на базі потужностей наших партнерів. В процесі виробництва застосовуються новітні, енергоефективні та екологічні технології, а також висококласні матеріали, які відповідають державним та міжнародним стандартам, серед яких:

  • Алюміній;
  • Різні марки сталі;
  • Ударостійкий пластик;
  • Щільний пінополіуретан, безпечний для довкілля;
  • Безпечні для людини фарби;
  • Різноманітні тканини (включаючи спеціалізовані та оброблені стійкими розчинами);
  • Наповнювачі для збереження тепла в приміщенні.

Завдяки цьому «Ворота Захід» може надати велику кількість виробів високої якості, за доступною ціною та в найкоротші терміни.

Саме тому, звертаючись до нас клієнт може всього одним замовленням забезпечити виготовлення, доставку та установку кількох видів виробів в різноманітних варіаціях та кольорових гамах. Ще ніколи забезпечити комфорт та безпеку власного будинку не було так просто!

Інтерес клієнта – наш пріоритет

«Ворота Захід» здійснює свою діяльність для задоволення побажань клієнта. Ми враховуємо ваші інтереси ще на етапі замовлення виробу, для цього спеціалісти компанії здійснять заміри та допоможуть підібрати тип, колір, та форму конструкції, яка ідеально впишеться в фасад чи інтер’єр Вашого будинку.

Співпраця не завершується і після встановлення конструкції, «Ворота Захід» надає повну експлуатаційну підтримку замовникам:

Сервісне обслуговування виробів;

Допомога з технічними моментами при використанні;

Консультації досвідчених працівників;

Дані послуги поширюються не тільки на період дії гарантії на виріб. Техніки та майстри компанії здійснюють і післягарантійне сервісне обслуговування представлених на сайті систем, тому якщо у Вас виникли несправності чи проблеми – звертайтесь і ми усунемо їх в найкоротші терміни.

«Наші клієнти – наші друзі» – саме під таким гаслом кожен спеціаліст компанії виконує свої обов’язки. Ми зробимо все, щоб Ви пишались тим, що обрали «Ворота Захід»!